Strona główna > Zabiegi młodości > Eliksir młodości- osocze bogatopłytkowe

Można powiedzieć, że od wielu lat osocze jest już stosowane w medycynie naturalnej . W różnych terapiach czy zabiegach medycznych jest to czynnik, który może poprawiać stan pacjenta i zachodzące w jego organizmie procesy fizjologiczne.

Mogą one dzięki temu przebiegać lepiej i szybciej. Dodatkowo jest to oczywiście produkt bezpieczny i skuteczny.

Własne piękno - Takim innowacyjnym zabiegiem, o którym możemy mówić jest mezoterapia igłowa przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego. Substancja aktywna, która jest wprowadzana to autologiczna surowica krwi, która jest bogata w płytki i pozyskiwania z krwi. Po pobraniu małej ilości krwi odwirowuje się ją i otrzymuje osocze, do którego dodaje się nieco wapnia. Tak uzyskany produkt jest bogatym źródłem czynników, które uwalniają płytki krwi i leukocyty. Może się stać doskonałą gwarancją rosnącego procesu namnażania komórek. Dzięki niemu tworzyć się będą silne mechanizmy nowych naczyń krwionośnych.

Zabiegi, tak wykonywane mogą dotyczyć twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Materiał jest wprowadzany przy użyciu malutkich nakłuć. Nie ma przy tym dużej bolesności. Przed nakłuciem skóra jest znieczulana przy użyciu odpowiedniego preparatu. Terapia daje nam możliwość osiągnięcia świetnych efektów, dzięki niej poprawi się kolor skóry i będzie większa jej elastyczność. Można nieco wygładzić zmarszczki i poprawić ukrwienie. Komórki będą także dużo lepiej odżywione. Dodatkowo nie trzeba się obawiać tego zabiegu, bo używany preparat jest bezpieczny i nie trzeba się obawiać uczulenia. Jednak gwarantuje skuteczną walkę ze starzeniem się skóry. Jest także wykorzystywany w innych dziedzinach, ponieważ spotykamy się z rozwiązaniami, w których wykorzystuje się go przy urazach stawów czy tkanek w ramach leczenia chirurgią plastyczną. Można dzięki temu zagwarantować sobie korekcję blizn czy lepszy wzrost włosów.